הרבה יותר ממשרד חקירות

מעקבים ותצפיות

בטיחות אנוש מפעילה צוותים מיומנים ומקצועיים, המצוידים ברכבים מסוגים שונים, כולל רכבי שטח ורכב דו-גלגלי. לרשות העוקבים עומד ציוד צילום והסרטה מתוחכם, המאפשר פעילות בכל תנאי שטח ומזג אויר, לרבות שימוש בציוד מוסלק וסמוי. הישגיהם המרשימים של צוותי המעקב שלנו, מאפשרים לנו לפעול בשיטה אטרקטיבית וייחודית מסוגה, שכבר מוכרת ללקוחות רבים בענף.

לא ראית – לא שלמת!

בהתאם לשיטה זו, אנו מתחייבים להמציא צילום או הסרטה של האובייקט בכל מעקב שאנו מבצעים,אחרת איננו גובים שכ"ט !

נדגיש כי שיטה זו כבר מיושמת אצלנו הלכה למעשה מזה תקופה ארוכה, ואנו סבורים כי יש בכך תמריץ ללקוח החושש (ולעיתים בצדק) "להמר" על מעקב שלא ישא פרי.

נבהיר כי תוצאות המעקב אינן תמיד תלויות בנו, שכן לא ניתן "לאנוס" את העובדות, כלומר יתכן שנתעד אובייקט בפעילות כשהוא אינו עובד או לחילופין כשהוא אכן מוגבל בתיפקוד.

ברשותנו רכבי שטח (4×4) עימם אנו עושים בין השאר שימוש לביצוע מעקבים בפזורת הבדואים, במגזר הערבי, וכן בשטחים.

בנוסף, אנו מבצעים מעקבים במגזרים בעייתיים אחרים כגון אצל עולים חדשים (יוצאי חבר העמים בעיקר), בקרב האוכלוסייה החרדית ובחו"ל.

לקבלת דפי מידע חינם, אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

חדשות

לאחרונה פתחנו סניף נוסף בצפון הארץ (קרית אתא) לנוחיות לקוחותינו באזור זה ואתם מוזמנים לפנות למזכירות המשרד הראשי בת"א לצורך קבלת פרטים נוספים.
חדש בבטיחות אנוש, מעבדת פוליגרף מבית מדרשנו, מופעלת על ידי בודק פוליגרף מוסמך. המחירים אטרקטיבים ואתם מוזמנים לפנות.
לאחרונה פתחנו סניף חדש בעיר נצרת שנועד לתת מענה בעיקר ללקוחות המגזר הערבי בצפון הארץ ובכלל זה רשויות מוניציפליות, עורכי דין ולקוחות מסחריים גדולים. התעריפים אטרקטיבים ואתם מוזמנים להתעניין
משרדנו חידש לאחרונה את פעילותו באילת והסניף שוקק פעילות כיום! כל החקירות המבוצעות באילת לא מחויבות כידוע במע"מ, קרי ניתנת הנחת לקוח של 17% ורק אתם נהנים..
ספרנו הרביעי בתחום הנזיקין יצא לאור!! ספרנו החדש “אחריות בשל תאונות-הלכה למעשה” יצא לאור לאחר עבודה מאומצת שארכה שנתיים, השלמנו בשעה טובה את כתיבת ספרנו ” אחריות בשל תאונות- הלכה למעשה”. הספר שהוא פרי עבודה משותפת של עו”ד יעל פאל- חזן ושל מנכ”ל המשרד-עו”ד דני אנגל יצא לאור בימים אלו.
דילוג לתוכן