הרבה יותר ממשרד חקירות

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות – איך זה עובד?

חקירות כלכליות הן מהנושאים הרגישים והמורכבים ביותר שישנם בעולם החקירות ואשר נועד לאתר רכוש.

הסיפור הוא פשוט לכאורה – אדם חייב כסף לנושים ונמנע מלשלם. בחלק גדול מהמקרים החייב מצהיר על חוסר יכולת לפרוע את החוב. כאן ישנן כמה אפשרויות: או להגיע איתו להסדר, ואז החוב, גדול ככל שיהיה, נפרש על פני תשלומים רבים שיכולים להימשך שנים, או, אם היה החייב בעל עסק, להגיע להסדר המאפשר לו להמשיך לתפעל את העסק ולהחזיר את הכסף מהרווחים.

אפשרות שלישית היא לנהל חקירה כלכלית, ולנסות לאתר נכסים, חשבונות בנק, נכסי דלא ניידי ובקיצור – כל נכס שבבעלות בעל החוב, שניתן להמיר אותו לכסף ולהשתמש בו לפירעון, ולו חלקי, של החוב. מציאת נכס כזה, ובמיוחד אם בעל החוב לא הצהיר עליו, מערערת את אמינותו בעיני בית המשפט ומונעת ממנו להגיע להסדר נוח לפירעון החוב.

חקירה כלכלית ניתן לנהל גם בכל האמור ברכושו של אדם שנפטר, הוריש את רכושו לאדם אחד או יותר אבל לא ברור האם כל הרכוש גלוי. חקירות כלכליות מגלות לעיתים רכוש שהנפטר הסתיר, מסיבות השמורות עימו. בכל אחד מהמקרים האלה חייבים להיעזר בשירותיה של חברות חקירות מקצועית. חברת חקירות כמו בטיחות אנוש למשל, מסוגלת לנהל חקירות כלכליות גם בהיקפים גדולים מאד.

ניהול חקירות כלכליות:

חקירה כלכלית חייבת להתנהל על ידי אנשי מקצוע, מכמה סיבות:

  • סיבות חוקיות: ניתן לנהל חקירה כלכלית, ובלבד שזו לא תלווה בהפרת החוק, לא במדינת ישראל ולא בחוקים של מדינות אחרות שהחקירה עשויה להסתעף אליהן. חוקרים מנוסים יודעים כיצד להימנע מטעויות ולא לפגום בחוקיות החקירה.
  • שמירה על דיסקרטיות: חקירות כלכליות חייבות להתנהל בדיסקרטיות מלאה, אחרת יכול החייב לנקוט צעדים משלו, להעביר רכוש, למכור רכוש או פשוט להעלים אותו, אם הוא מרגיש סכנה מתקרבת.

חברת בטיחות אנוש מנהלת כל חקירה כלכלית בדיסקרטיות המתחייבת ותוך שמירה קפדנית על החוק. אנשי המקצוע של החברה אמונים על חקירות כלכליות בתחומים שונים ומגוונים, ואין כמו הניסיון על מנת ללמד את המשמעות הרבה של פעולות נכונות ומחושבות שיביאו לתוצאות הטובות ביותר.

לקבלת דפי מידע חינם, אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

חדשות

לאחרונה פתחנו סניף נוסף בצפון הארץ (קרית אתא) לנוחיות לקוחותינו באזור זה ואתם מוזמנים לפנות למזכירות המשרד הראשי בת"א לצורך קבלת פרטים נוספים.
חדש בבטיחות אנוש, מעבדת פוליגרף מבית מדרשנו, מופעלת על ידי בודק פוליגרף מוסמך. המחירים אטרקטיבים ואתם מוזמנים לפנות.
לאחרונה פתחנו סניף חדש בעיר נצרת שנועד לתת מענה בעיקר ללקוחות המגזר הערבי בצפון הארץ ובכלל זה רשויות מוניציפליות, עורכי דין ולקוחות מסחריים גדולים. התעריפים אטרקטיבים ואתם מוזמנים להתעניין
משרדנו חידש לאחרונה את פעילותו באילת והסניף שוקק פעילות כיום! כל החקירות המבוצעות באילת לא מחויבות כידוע במע"מ, קרי ניתנת הנחת לקוח של 17% ורק אתם נהנים..
ספרנו הרביעי בתחום הנזיקין יצא לאור!! ספרנו החדש “אחריות בשל תאונות-הלכה למעשה” יצא לאור לאחר עבודה מאומצת שארכה שנתיים, השלמנו בשעה טובה את כתיבת ספרנו ” אחריות בשל תאונות- הלכה למעשה”. הספר שהוא פרי עבודה משותפת של עו”ד יעל פאל- חזן ושל מנכ”ל המשרד-עו”ד דני אנגל יצא לאור בימים אלו.
דילוג לתוכן