הרבה יותר ממשרד חקירות

מעקבים מוצלחים

ברצוני להודות לצוות העוקבים של משרדכם, הן על החקירה המוצלחת, המעקב שביצעו, וההופעה בזמן כמוסכם לעדות. חקירתם, שהתובע חשש ממנה, סייעה להפחתה בסכום הפשרה ואני שב ומודה על עבודתם המקצועית והטובה.

ע. שגיא, עו”ד


אני מוצא לנכון להביע את הערכתי על החקירה הטובה והמועילה שבוצעה על ידכם בתיק זה. החוקרים ביצעו מעקב יעיל שתוצאותיו הביאו לנו תועלת מרובה.

יישר כח.

בכבוד רב,
חיים מנדלבאום,עו”ד


בתיק שבנדון ערכתם עבור משרדנו מעקב באמצעות החוקרים דודו גבאי ויעקב אללשוילי.

ביום 27/2/05 ניתן על ידי השופט ז. ימיני פסק דין בתיק שבנדון הדוחה את התביעה. מצב פסק הדין מסומן א.

בפסק הדין הסתמך כב` השופט ימיני, בין היתר, על קלטת המעקב אותה הצגנו בפניו ואשר באמצעותה ערערנו לחלוטין, במהלך החקירה הנגדית ותוך שביקשנו מאת התובעת לבצע תנועות בידה, את מהימנותה של התובעת.

הננו להודות לכם על עבודת המעקב בתיק זה, אשר סייעה לנו בידינו לדחיית התביעה.

בכבוד רב,
זוהר לוי, עו”ד
שילוני, שחם ורחמני
משרד עו”ד

לקבלת דפי מידע חינם, אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

חדשות

לאחרונה פתחנו סניף נוסף בצפון הארץ (קרית אתא) לנוחיות לקוחותינו באזור זה ואתם מוזמנים לפנות למזכירות המשרד הראשי בת"א לצורך קבלת פרטים נוספים.
חדש בבטיחות אנוש, מעבדת פוליגרף מבית מדרשנו, מופעלת על ידי בודק פוליגרף מוסמך. המחירים אטרקטיבים ואתם מוזמנים לפנות.
לאחרונה פתחנו סניף חדש בעיר נצרת שנועד לתת מענה בעיקר ללקוחות המגזר הערבי בצפון הארץ ובכלל זה רשויות מוניציפליות, עורכי דין ולקוחות מסחריים גדולים. התעריפים אטרקטיבים ואתם מוזמנים להתעניין
משרדנו חידש לאחרונה את פעילותו באילת והסניף שוקק פעילות כיום! כל החקירות המבוצעות באילת לא מחויבות כידוע במע"מ, קרי ניתנת הנחת לקוח של 17% ורק אתם נהנים..
ספרנו הרביעי בתחום הנזיקין יצא לאור!! ספרנו החדש “אחריות בשל תאונות-הלכה למעשה” יצא לאור לאחר עבודה מאומצת שארכה שנתיים, השלמנו בשעה טובה את כתיבת ספרנו ” אחריות בשל תאונות- הלכה למעשה”. הספר שהוא פרי עבודה משותפת של עו”ד יעל פאל- חזן ושל מנכ”ל המשרד-עו”ד דני אנגל יצא לאור בימים אלו.
דילוג לתוכן