הרבה יותר ממשרד חקירות

חוקר פרטי במרכז

בכל התחומים – חוקר פרטי במרכז העניינים

הביטוי חוקר פרטי מעלה במחשבה, מדרך הטבע, כל מיני קונוטציות שהדמיון האנושי מקשר אותן עם המקצוע. ואולם האמת היא כי חוקר פרטי מרכז את מירב העבודה שלו תוך שימוש נכון בטכנולוגיה ובחשיבה הגיונית ומסודרת. חברת בטיחות אנוש עוסקת בחקירות פרטיות מזה זמן, ומעניקה ללקוחותיה שירות מצוין ותוצאות אמינות וטובות. החברה מעסיקה את מיטב המוחות בתחום החקירות.

התפתחויות טכנולוגיות:
ההתפתחויות הטכנולוגיות בעשרות השנים האחרונות שינו בצורה משמעותית את דרך ההתנהלות המקצועית ומציבות כל חוקר פרטי במרכז החידושים הטכנולוגיים. הסיבה לכך פשוטה למדיי: גם הנחקרים באשר הם, צועדים לרוב עם הזמן. שיטות שהיו נהוגות בשנות השבעים של המאה הקודמת ושמשו קרקע פורייה לאלפי סרטי בלשים וסדרות טלוויזיה, פשוט אינן רלוונטיות עוד. כיון שאין צורך, בדרך כלל, לעקוב אחרי אדם מעקב צמוד ויש דרכים להאזין לשיחות (בהיתר, כמובן) בלא צורך להסתכן, לחדור לביתו ולהתקין מכשירי האזנה בתוך מכשיר הטלפון.

ומה לא השתנה?
אבל ישנם דברים שדווקא לא השתנו כלל בחלוף השנים- הצורך של ה- חוקר הפרטי בקשרים טובים במקומות שונים. חוקר מנוסה יוצר לעצמו קשרים רבים עם השנים. לעיתים קרובות חוקר פרטי מרכז קשרים מקולגות שעסקו בתחומים מקבילים או דומים לאורך השנים, כאשר גם אלה מגיעים עם קשרים שרכשו בעבר. דבר נוסף שחוקר פרטי צריך תמיד הינה יכולת אנליטית מפותחת וחוש בריא לעלות על קצה חוט במקום שאחרים אינם רואים אותו. היכולת לחבר שתי עובדות ולהסיק מסקנה שהיא בעצמה עובדה מוגמרת היא בהחלט חשובה וחיונית לכל חוקר.

כשלקוח מחפש חוקר פרטי במרכז, בצפון או בדרום הארץ לצורך חקירה הוא רוצה לקבל תוצאות אמינות, במהירות הרבה ביותר ובזמן הקצר ביותר. חברת בטיחות אנוש נותנת ללקוחות בדיוק את אלה – אמינות, איכות, מהירות. לקוחות החברה מעורבים בחקירה ככל שמתאפשר, ומעודכנים בהתפתחויות קרוב ככל האפשר למועד שבו הן מתרחשות. בתום החקירה נמסרות התוצאות ללקוח כאשר חוקר פרטי מרכז את כל המסמכים שנאספו תוך כדי החקירה ותוך מתן תשובות מפורטות ככל האפשר לשאלות שאולי יציג הלקוח, הכל בהתבסס על חומר החקירה.

לקבלת דפי מידע חינם, אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

חדשות

לאחרונה פתחנו סניף נוסף בצפון הארץ (קרית אתא) לנוחיות לקוחותינו באזור זה ואתם מוזמנים לפנות למזכירות המשרד הראשי בת"א לצורך קבלת פרטים נוספים.
חדש בבטיחות אנוש, מעבדת פוליגרף מבית מדרשנו, מופעלת על ידי בודק פוליגרף מוסמך. המחירים אטרקטיבים ואתם מוזמנים לפנות.
לאחרונה פתחנו סניף חדש בעיר נצרת שנועד לתת מענה בעיקר ללקוחות המגזר הערבי בצפון הארץ ובכלל זה רשויות מוניציפליות, עורכי דין ולקוחות מסחריים גדולים. התעריפים אטרקטיבים ואתם מוזמנים להתעניין
משרדנו חידש לאחרונה את פעילותו באילת והסניף שוקק פעילות כיום! כל החקירות המבוצעות באילת לא מחויבות כידוע במע"מ, קרי ניתנת הנחת לקוח של 17% ורק אתם נהנים..
ספרנו הרביעי בתחום הנזיקין יצא לאור!! ספרנו החדש “אחריות בשל תאונות-הלכה למעשה” יצא לאור לאחר עבודה מאומצת שארכה שנתיים, השלמנו בשעה טובה את כתיבת ספרנו ” אחריות בשל תאונות- הלכה למעשה”. הספר שהוא פרי עבודה משותפת של עו”ד יעל פאל- חזן ושל מנכ”ל המשרד-עו”ד דני אנגל יצא לאור בימים אלו.
דילוג לתוכן