הרבה יותר ממשרד חקירות

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי – לקבל תוצאות מהימנות במהירות

לעיתים קרובות קורה שמוסד, עסק או אדם פרטי מעוניינים לרדת לעומקה של סוגיה מסוימת העוסקת בתחום הבטיחות. בין אם מדובר על חקירה של תאונה או של מפגע שגרם לבעיה או מחלה לאדם מסוים, חוקר פרטי המתמחה בתחום הזה יכול להביא תוצאות מהימנות במהירות גבוהה יחסית, תוך שימת דגש על הנקודות העיקריות אותן רוצה מזמין העבודה לחקור.

מהם היתרונות שבפנייה למשרד חקירות?
היתרון הגדול ביותר תלוי בבירוקרטיה, שכן החקירה יכולה לארוך לא מעט זמן. הזמנה של חוקר פרטי בתל אביב או בכל מקום אחר, לצורך העניין, יכולה לקצר באופן משמעותי את זמן החקירה. יתרון נוסף הוא במקצועיות הרבה שכל משרד חקירות מעניק ללקוחותיו. משרדי חקירות בעלי מוניטין נעזרים במומחים לקבלת חוות דעת נוספת, ובכך משפרים את סיכויי הצלחת החקירה. משרד החקירות בטיחות אנוש למשל, נעזר במומחים מתחומי הבטיחות כגון עורכי דין, מהנדסים, רופאים ועוד. כל אלה מכירים את החוקים מצד אחד ומעורים היטב בכל האספקטים השונים של בטיחות מצד שני.

אספקטים שונים של בטיחות:
משרדי חקירות העוסקים בתחום הבטיחות מטפלים בכמה אספקטים מרכזיים:
• מניעת תאונות: מומחה לדבר יכול לייעץ לעסק, למפעל או לכל גוף אחר בכל הנוגע לאמצעים שיסייעו למנוע תאונות או יפחיתו במידה ניכרת את הסיכויים לכך.
• מניעת מחלות מקצוע: חשיפה ארוכה לחומרים מסוימים או ביצוע חוזר ונשנה של פעולה מסוימת עלולים לגרום למחלות. חוקר פרטי מנוסה בתחום יכול להצביע עליהן ולהציע אמצעים למניעה או לצמצום שלהן.
• ציוד בטיחות: המדובר בציוד עזר וביגוד שמטרתם למנוע סיכון לעובד, הן בטווח המיידי והן בטווח הרחוק (סיכון עקב חשיפה ארוכה לטמפרטורות נמוכות, למשל).

למי נועד השירות?
מעבר לאנשים פרטיים או גופים עסקיים, בלא מעט מקרים מזמינות חברות ביטוח שונות חוות דעת של חוקר פרטי בנושא, הן לאחר שקרתה תאונה והן במטרה לבדוק סיכונים אפשריים. חוקר פרטי בתל אביב או בערי הלוויין שלה למשל, נדרש בכל שנה להכין חוות דעת לא מעטות בנושאי בטיחות. על אף שמטרתן של חברות הביטוח היא למנוע מעצמן נזק כספי, הן כופות על המבוטחים שלהן הקפדה על נהלי בטיחות, שבאופן עקיף מסייעים לעובדים במניעת תאונות מיותרות.

לקבלת דפי מידע חינם, אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

חדשות

לאחרונה פתחנו סניף נוסף בצפון הארץ (קרית אתא) לנוחיות לקוחותינו באזור זה ואתם מוזמנים לפנות למזכירות המשרד הראשי בת"א לצורך קבלת פרטים נוספים.
חדש בבטיחות אנוש, מעבדת פוליגרף מבית מדרשנו, מופעלת על ידי בודק פוליגרף מוסמך. המחירים אטרקטיבים ואתם מוזמנים לפנות.
לאחרונה פתחנו סניף חדש בעיר נצרת שנועד לתת מענה בעיקר ללקוחות המגזר הערבי בצפון הארץ ובכלל זה רשויות מוניציפליות, עורכי דין ולקוחות מסחריים גדולים. התעריפים אטרקטיבים ואתם מוזמנים להתעניין
משרדנו חידש לאחרונה את פעילותו באילת והסניף שוקק פעילות כיום! כל החקירות המבוצעות באילת לא מחויבות כידוע במע"מ, קרי ניתנת הנחת לקוח של 17% ורק אתם נהנים..
ספרנו הרביעי בתחום הנזיקין יצא לאור!! ספרנו החדש “אחריות בשל תאונות-הלכה למעשה” יצא לאור לאחר עבודה מאומצת שארכה שנתיים, השלמנו בשעה טובה את כתיבת ספרנו ” אחריות בשל תאונות- הלכה למעשה”. הספר שהוא פרי עבודה משותפת של עו”ד יעל פאל- חזן ושל מנכ”ל המשרד-עו”ד דני אנגל יצא לאור בימים אלו.
דילוג לתוכן