הרבה יותר ממשרד חקירות

חוקר פרטי

חקירות וניהול סיכונים – יתרון אדיר לחקירה ומניעה

רבים הם המיתוסים שסובבים סביב תפקידו של החוקר הפרטי, כאשר נדמה לעיתים כי רובם מתקשרים אך ורק לתחום הפלילים, הבגידות והאזנות הסתר. אך האמת היא כי עבודתו של חוקר פרטי הרבה יותר מגוונת ומתפרשת על עוד מגוון רחב של נושאים. חברת בטיחות אנוש אשר ממוקמת באיזור המרכז תבצע עבורכם, יחד עם צוותים מתחומים מקצועיים שונים, חקירות בנושא תאונות ונזקי גוף ורכוש, ותפעל כגוף מחקרי ויועץ המביא להימנעות מושכלת מתאונות תוך ניהול הסיכונים בנושא זה.

חקירות ומעקבים במגוון תחומים

חוקר פרטי במרכז, בדרום או בצפון הארץ הינו אדם אשר לו ניתנת ע”פ חוק הרשות לחקור ולבצע מעקבים הקשורים לצד ג` ע”פ הזמנה מיוחדת, כל חוקר והתמחויותיו הספציפיות. חוקר פרטי ישיג עבורכם את האמת לאמיתה על “מגש” הכולל מסמכים, תמונות, צילומי וידאו, הקלטות שמע, קבצי מחשב, התכתבויות במיילים וכו`. אחת ההתמחויות החשובות ביותר קשורה לנושא של תאונות ונזיקין בעבודה אשר מוגדרות ע”פ הביטוח הלאומי כתאונות אשר אירעו לאדם תוך כדי עבודה עבור מעסיקו לרבות בדרכו של המועסק אל מקום עבודתו ובחזרה לביתו. יותר מ- 160 תאונות מתרחשות מדי יום במקומות עבודה שונים כאשר על התובעים להוכיח קשר סיבתי (ולא נסיבתי) בין התאונה למקום העבודה ולזכות בפיצויים המגיעים להם.

על מנת לבטל או למזער את היקף הפיצויים, חוקר פרטי במרכז או בכל מקום אחר, מנהל מעקב וחקירה אחר העובדים התובעים ובשילוב חוות דעת של משפטנים, רופאים ואנשי מקצוע נוספים פועל להשגת ההוכחות החותכות, שחור על גבי לבן, לגבי תוצאות נזקי התאונה והקשרן לעבודה ונהלי העבודה בפועל.

מחקר וניהול סיכונים שווים ידע

חוקר פרטי מתחיל לבצע את תפקידו בדרך כלל רק לאחר שהנזק נעשה אך בכל הקשור להתמודדות עם תאונות ותביעות בדיני נזיקין הדרך הטובה ביותר היא דרך המניעה. בטיחות אנוש, כגוף מחקרי מבוסס ידע וניסיון, תעזור לכם לנקוט באסטרטגיות הנכונות למניעת הנזק במקור, לפתח נהלי עבודה הממזערים את הסיכוי לתאונות ותסקור עבורכם את המקורות המהווים גורמי סיכון בתהליכי העבודה הקיימים. באופן זה תוכלו להקטין את הסיכויים לתאונות במקום העבודה וכאשר אלה מתרחשות באופן בלתי נמנע, למזער את עלויות תשלומי הפיצויים לעובדים שנפגעו.

לקבלת דפי מידע חינם, אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

חדשות

לאחרונה פתחנו סניף נוסף בצפון הארץ (קרית אתא) לנוחיות לקוחותינו באזור זה ואתם מוזמנים לפנות למזכירות המשרד הראשי בת"א לצורך קבלת פרטים נוספים.
חדש בבטיחות אנוש, מעבדת פוליגרף מבית מדרשנו, מופעלת על ידי בודק פוליגרף מוסמך. המחירים אטרקטיבים ואתם מוזמנים לפנות.
לאחרונה פתחנו סניף חדש בעיר נצרת שנועד לתת מענה בעיקר ללקוחות המגזר הערבי בצפון הארץ ובכלל זה רשויות מוניציפליות, עורכי דין ולקוחות מסחריים גדולים. התעריפים אטרקטיבים ואתם מוזמנים להתעניין
משרדנו חידש לאחרונה את פעילותו באילת והסניף שוקק פעילות כיום! כל החקירות המבוצעות באילת לא מחויבות כידוע במע"מ, קרי ניתנת הנחת לקוח של 17% ורק אתם נהנים..
ספרנו הרביעי בתחום הנזיקין יצא לאור!! ספרנו החדש “אחריות בשל תאונות-הלכה למעשה” יצא לאור לאחר עבודה מאומצת שארכה שנתיים, השלמנו בשעה טובה את כתיבת ספרנו ” אחריות בשל תאונות- הלכה למעשה”. הספר שהוא פרי עבודה משותפת של עו”ד יעל פאל- חזן ושל מנכ”ל המשרד-עו”ד דני אנגל יצא לאור בימים אלו.
דילוג לתוכן