הרבה יותר ממשרד חקירות

חקירות פרטיות

חקירות פרטיות עבור מוסדות תעשייתיים

מפעלי התעשייה ומקומות העבודה מבוטחים בביטוחים שונים המגינים על מעסיקים מפני תביעות הקשורות לרכוש, גוף ונפש.

בכל מקום בו עובדים אנשים יחד, קיים הסיכון לתאונות ופגיעות ולתביעות השונות שבעקבותיהן. חקירות פרטיות נכנסות לתמונה כאשר עולה הצורך למזער את היקף הפיצויים הנתבעים לאחר שאירוע כבר התרחש, פעולה אשר מוכיחה את עצמה מבחינה כלכלית לחברות הביטוח כמו גם למפעלי התעשייה. חברת בטיחות אנוש מבצעת חקירות פרטיות מקיפות לשם הפחתת עלויות הפיצויים בפועל כמו גם שהיא מספקת שירותי ניהול סיכונים על בסיס הידע רב השנים אשר צברה בתחום הנזיקין.

חקירת חבויות

משמעות המילה `חבות` היא אחריות ובענף התעשייה ניתן למצוא מספר חבויות אשר מבוטחות בחברות הביטוח :
• אחריות כלפי העובדים – תאונות עבודה.
• חבות כלפי צד ג`.
• חבות מקצועית – במקרים של רשלנות מקצועית.
• חבות המוצר – כאשר מפעלי תעשייה נתבעים עקב מוצר פגום.

בכל מצב של תביעת חבויות, מומלץ להפעיל חברה המבצעת חקירות פרטיות אשר פועלת ע”פ חוק, משיגה את ההוכחות לנסיבות האירועים, גובה עדויות ויחד עם צוותי מומחים המשתייכים לענף המקצועי הרלבנטי, מגישה את חוות הדעת כעדות בבית המשפט.

מניעה וניהול סיכונים

חקירות פרטיות בתחומי התעשייה וחברות הביטוח נוגעות באינסוף מקרים אשר הביאו לפגיעה, אובדן רכוש ונזקים אחרים. לכן, ניתן לבנות על בסיס הידע הקיים מערך לניהול סיכונים אשר מסוגל לאפיין כל תחום ספציפי ע”י תחקירים ותצפיות ולהפיק נהלים מסודרים למניעת אובדן. בתחום התעשייתי הסיכוי לאובדן הולך וגובר ככל שתהליכי ניהול הסיכונים כושלים כגון היעדר פיקוח על שעות העבודה, אבטחת איכות לקויה, נהלי עבודה לקויים, אי-עמידה בתקנות הבטיחות וחוסר מעקב אחר פעילות עובדים. חקירות פרטיות בתחום נוגעות בדיוק באפיון הנקודות החלשות אשר מהוות סיכון כך שניתן יהיה לחזקן ולמנוע את האירועים מראש כולל בדיקות פוליגרף, תשאול, תחקור ומעקב אחר עובדים ועוד.

חברת בטיחות אנוש הינה חברת חקירות פרטיות העוסקת בחקירות בתחומים שונים בענפי התעשייה, שוק הביטוח ועריכת הדין ומקיימת מחלקה לניהול ומחקר סיכונים למניעת האירועים בפועל. חקירה ומניעה – שילוב מנצח להגדלת רווחים.

לקבלת דפי מידע חינם, אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

חדשות

לאחרונה פתחנו סניף נוסף בצפון הארץ (קרית אתא) לנוחיות לקוחותינו באזור זה ואתם מוזמנים לפנות למזכירות המשרד הראשי בת"א לצורך קבלת פרטים נוספים.
חדש בבטיחות אנוש, מעבדת פוליגרף מבית מדרשנו, מופעלת על ידי בודק פוליגרף מוסמך. המחירים אטרקטיבים ואתם מוזמנים לפנות.
לאחרונה פתחנו סניף חדש בעיר נצרת שנועד לתת מענה בעיקר ללקוחות המגזר הערבי בצפון הארץ ובכלל זה רשויות מוניציפליות, עורכי דין ולקוחות מסחריים גדולים. התעריפים אטרקטיבים ואתם מוזמנים להתעניין
משרדנו חידש לאחרונה את פעילותו באילת והסניף שוקק פעילות כיום! כל החקירות המבוצעות באילת לא מחויבות כידוע במע"מ, קרי ניתנת הנחת לקוח של 17% ורק אתם נהנים..
ספרנו הרביעי בתחום הנזיקין יצא לאור!! ספרנו החדש “אחריות בשל תאונות-הלכה למעשה” יצא לאור לאחר עבודה מאומצת שארכה שנתיים, השלמנו בשעה טובה את כתיבת ספרנו ” אחריות בשל תאונות- הלכה למעשה”. הספר שהוא פרי עבודה משותפת של עו”ד יעל פאל- חזן ושל מנכ”ל המשרד-עו”ד דני אנגל יצא לאור בימים אלו.
דילוג לתוכן