הרבה יותר ממשרד חקירות

משרד חקירות במרכז

משרד חקירות במרכז – כך תמצאו משרד חקירות שמתאים לכם

משרד חקירות הינו משרד המנוהל ע”י חוקר פרטי מדופלם אשר קיבל את אישור המדינה לבצע משימות מעקבים מגוונות ע”פ הזמנה. משרד חקירות מרכז מגוון רחב של פעולות אשר אמורות להביא את האמת לאמיתה בצורה מאורגנת ומסודרת היטב. הצורך ההולך וגובר במעקבים וחקירות הביא את משרדי החקירות להתמחות בתחומים ספציפיים על מנת לעמוד בצרכים והציפיות הגבוהות המצופות מהם כך שבחירת משרד חקירות במרכז צריכה להיות מושכלת ושקולה.

התמחות
כאשר אתם מחפשים משרד חקירות, מרכז הארץ מציע אינספור משרדים הפועלים באזור. כאמור, ישנם משרדי חקירות שמתמחים בתחום מסוים וצר כגון היחסים האישיים (בגידות, איתור קרובים), נזיקין (תאונות, נזק לצד ג`, אחריות מקצועית, נזקי רכוש ועוד), ריגול עסקי, חקירות עובדים, פוליגרף ועוד וישנם כאלו אשר מפעילים מערך שלם של חוקרים פרטיים ואנשי מקצוע אחרים על מנת לגעת ולהתמחות במספר תחומים בו זמנית לשביעות רצון לקוחותיהם. דעו להגדיר את הצורך שלכם בחקירה, לאיזה תחום היא משתייכת ורק אז להמשיך ולבחור מבין ההיצע הקיים. בטיחות אנוש הינו משרד חקירות במרכז אשר עבר התמחות למגוון תחומים בנושא הנזיקין, דיני עבודה ובטיחות ופועל בכיסוי ארצי מלא עם מיטב המומחים.

מוניטין, ניסיון ומקצוענות
חקירות פרטיות משתייכות לתחום עיסוק חוקי אשר עגון בתעודה מקצועית לכל עניין ודבר. לכן, בחירה במשרד חקירות זה או אחר היא אינה עניין של מה בכך אלא עליה להיערך בדיוק כמו בחירת כל איש מקצוע אחר ואף מעבר לכך. התרשמו ממספר שנות הניסיון שיש למשרד בשטח, מהמוניטין והיקף הפעילות, באילו אירועים מתוקשרים המשרד פעל “מאחורי הקלעים”, אילו מחלקות פועלות במשרד והאם מעסיק אותו משרד חקירות גם חוקרים בעלי עבר ביטחוני ומשטרתי שהינם מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר. בטיחות אנוש הינו משרד חקירות במרכז שמאחוריו כ- 15 שנות ניסיון בתחום הנזיקין. המשרד מעסיק חוקרים, ראשי צוותים, משפטנים וכן יועצים מומחים בתחום הבטיחות והנזיקין.

לקבלת דפי מידע חינם, אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

חדשות

לאחרונה פתחנו סניף נוסף בצפון הארץ (קרית אתא) לנוחיות לקוחותינו באזור זה ואתם מוזמנים לפנות למזכירות המשרד הראשי בת"א לצורך קבלת פרטים נוספים.
חדש בבטיחות אנוש, מעבדת פוליגרף מבית מדרשנו, מופעלת על ידי בודק פוליגרף מוסמך. המחירים אטרקטיבים ואתם מוזמנים לפנות.
לאחרונה פתחנו סניף חדש בעיר נצרת שנועד לתת מענה בעיקר ללקוחות המגזר הערבי בצפון הארץ ובכלל זה רשויות מוניציפליות, עורכי דין ולקוחות מסחריים גדולים. התעריפים אטרקטיבים ואתם מוזמנים להתעניין
משרדנו חידש לאחרונה את פעילותו באילת והסניף שוקק פעילות כיום! כל החקירות המבוצעות באילת לא מחויבות כידוע במע"מ, קרי ניתנת הנחת לקוח של 17% ורק אתם נהנים..
ספרנו הרביעי בתחום הנזיקין יצא לאור!! ספרנו החדש “אחריות בשל תאונות-הלכה למעשה” יצא לאור לאחר עבודה מאומצת שארכה שנתיים, השלמנו בשעה טובה את כתיבת ספרנו ” אחריות בשל תאונות- הלכה למעשה”. הספר שהוא פרי עבודה משותפת של עו”ד יעל פאל- חזן ושל מנכ”ל המשרד-עו”ד דני אנגל יצא לאור בימים אלו.
דילוג לתוכן