הרבה יותר ממשרד חקירות

משרד חקירות פרטי

משרד חקירות פרטי במרכז

עבור רובנו משרדי חקירות נתפסים כמשהו שקיים רק בסרטי בלשים או בעולם הספרות, אך למעשה מדובר בשירות שיש לו ביקוש גבוה מאוד אצל אנשים פרטיים וגופים במשק. משרד חקירות פרטי יכול לסייע לכל אדם בנסיבות בהן הוא צריך לאסוף מידע שיכול לסייע לו. כך למשל משרד חקירות מקצועי כמו בטיחות אנוש אשר נמצא באיזור במרכז, יכול לעזור לאדם בנושאים של תביעות נזיקין, אשר יכולות להגיע לסכומים משמעותיים.

ישנם מקרים בהם נחפש משרד חקירות פרטי במרכז כדי לחשוף ניסיון להונאה המופעל כלפינו. לדוגמא, יתכן והיינו מעורבים בתאונה עם נפגעים, והצד השני מנסה “להפיל” עלינו נזקים בגוף או ברכוש שלא נגרמו כלל כתוצאה מן התאונה. ללא עזרה של משרד חקירות פרטי אנו עלולים לקבל את טענות הצד השני ללא בדיקה, ואולי אפילו לחוש אשמה ואחריות על דברים שלא באמת עשינו. לעומת זאת אנשי מקצוע במשרדי חקירות כמו בטיחות אנוש המתמחים בסוג כזה של תביעות יכולים להוכיח כי מדובר בתרמית. במקרה כזה אפשר, לדוגמא, למצוא כי מסמכים רפואיים זויפו על מנת “לפברק” פגיעות גדולות יותר מאלו שאירעו באמת, או שהאדם שנפגע בתאונה עושה את עצמו נכה בחיי היום יום אך למעשה יכול לנוע בחופשיות ברגע שהוא מגיע לביתו. באמצעות מעקב מצולם, למשל, אפשר להוכיח כי אותו אדם הוא למעשה מתחזה אשר מנסה לסחוט מאיתנו במרמה כספים שאינם מגיעים לו.

משרד חקירות פרטי במרכז יכול לסייע לא רק לגורמים פרטיים אלא גם לאותם גורמים אשר נדרשים לפצות אנשים שנגרם להם לכאורה נזק, כגון חברות העוסקות בביטוח וכדומה. חברות כאלו יכולות לפנות אל משרד חקירות פרטי כדי לבדוק טענות כמו פריצה לדירה וגניבת רכוש, כאשר מתעורר החשד כי הפריצה בויימה ולמעשה החפצים הועלמו על ידי המתלונן. לצורך כך חייב משרד החקירות להפעיל צוות רב תחומי של מומחים אשר יכולים לבחון את המקרה מכל ההיבטים הרלוונטיים, כגון גהות ובטיחות, רפואה, הנדסה וכדומה. חוות דעת מקצועית שמנסח משרד החקירות יכולה במקרים רבים להביא לביטול התביעה ואף לשמש כבסיס לתביעה נגדית, כאשר יש מקום לכך.

לקבלת דפי מידע חינם, אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

חדשות

News Scroll