הרבה יותר ממשרד חקירות

מחלקות מסייעות

מעקבים ותצפיות – בטיחות אנוש מפעילה צוותים מיומנים ומקצועיים, המצוידים ברכבים מסוגים שונים, כולל רכבי שטח ורכב דו-גלגלי. לרשות העוקבים עומד ציוד צילום והסרטה מתוחכם, המאפשר פעילות בכל תנאי שטח ומזג אויר, לרבות שימוש בציוד מוסלק וסמוי. הישגיהם המרשימים של צוותי המעקב שלנו, מאפשרים לנו לפעול בשיטה אטרקטיבית וייחודית מסוגה, שכבר מוכרת ללקחות רבים בענף – לא ראית – לא שלמת!

בהתאם לשיטה זו, אנו מתחייבים להמציא צילום או הסרטה של האובייקט בכל מעקב שאנו מבצעים, אחרת איננו גובים שכר טירחה. כהערת אגב נציין, כי מספר רב של לקוחות כבר נהנה מיישום שיטה זו ואלו שטרם ניסו – מוזמנים להצטרף.

חקירות סמויות – במחלקה זו פועלים צוותים של חוקרות וחוקרים מיומנים תחת מסווה (חוקי כמובן) ומשיגים מידע רב בשיטות מתוחכמות, שמסיבות ברורות לא ניתן לפרטן. המידע המופק בדרך זו, כולל איתור נחקרים, חקירת נסיבות, חקירה לעניין גובה המנזק וכל מידע רלוונטי אחר, שיש קושי להשיגו בחקירה גלויה. המידע המתקבל בדרך זו – מאומת בהמשך בחקירה גלויה, תוך השגת ראיות נוספות שניתן להציגן בבית המשפט.

מודיעין  – מדובר בהשגת מידע ממקורות גלויים, מאגרי מידע ומודיעין יזום. מקורות המודיעין שלנו פרושים במגזרי אוכלוסין שונים, בתחומי עיסוק מגוונים ובחתך גיאוגרפי המכסה את כל שטחי מדינת ישראל, את השטחים מעבר לקו הירוק ואף בחו"ל. כל מידע, המתקבל ממקור מודיעיני – עובר הערכה ובחינה. מידע הנחזה להיות אמין – נבדק בשטח, תוך ביצוע חקירות אימות והשגת ראיות קבילות לביהמש.

מידענות – חקירות מקוונות ברשת האינטרנט הן פועל יוצא של קידמה וטכנולוגיה חדשנית. צוותי החוקרים הסמויים של משרדנו נעזרים בשיטת השגת מידע שכזו ובכך מכשירים את עבודת ההכנה לקראת היציאה לשטח בחלק מהמקרים.

לקבלת דפי מידע חינם, אנא מלא/י את הפרטים הבאים:

חדשות

לאחרונה פתחנו סניף נוסף בצפון הארץ (קרית אתא) לנוחיות לקוחותינו באזור זה ואתם מוזמנים לפנות למזכירות המשרד הראשי בת"א לצורך קבלת פרטים נוספים.
חדש בבטיחות אנוש, מעבדת פוליגרף מבית מדרשנו, מופעלת על ידי בודק פוליגרף מוסמך. המחירים אטרקטיבים ואתם מוזמנים לפנות.
לאחרונה פתחנו סניף חדש בעיר נצרת שנועד לתת מענה בעיקר ללקוחות המגזר הערבי בצפון הארץ ובכלל זה רשויות מוניציפליות, עורכי דין ולקוחות מסחריים גדולים. התעריפים אטרקטיבים ואתם מוזמנים להתעניין
משרדנו חידש לאחרונה את פעילותו באילת והסניף שוקק פעילות כיום! כל החקירות המבוצעות באילת לא מחויבות כידוע במע"מ, קרי ניתנת הנחת לקוח של 17% ורק אתם נהנים..
ספרנו הרביעי בתחום הנזיקין יצא לאור!! ספרנו החדש “אחריות בשל תאונות-הלכה למעשה” יצא לאור לאחר עבודה מאומצת שארכה שנתיים, השלמנו בשעה טובה את כתיבת ספרנו ” אחריות בשל תאונות- הלכה למעשה”. הספר שהוא פרי עבודה משותפת של עו”ד יעל פאל- חזן ושל מנכ”ל המשרד-עו”ד דני אנגל יצא לאור בימים אלו.
דילוג לתוכן